G E S T O R

Ładowanie

Pełna Księgowość w 2024 Roku

Strona główna Pełna Księgowość w 2024 Roku
Biuro rachunkowe Radom

Pełna Księgowość w 2024 Roku - Co Powinieneś Wiedzieć Jako Klient Biura Rachunkowego w Radomiu?

W 2024 roku obowiązek prowadzenia pełnej księgowości dotyczy przedsiębiorców, którzy w roku poprzednim osiągnęli przychody netto ze sprzedaży towarów, produktów i operacji finansowych wynoszące co najmniej 9 218 200 zł. Zmiana ta jest wynikiem kursu euro z 2 października 2023 roku, który wpłynął na obniżenie limitu przychodów decydujących o konieczności prowadzenia pełnej księgowości.

Jakie Przedsiębiorstwa Dotyczy Zmiana?

Obowiązek ten dotyczy osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych, spółek jawnych osób fizycznych, spółek partnerskich oraz przedsiębiorstw w spadku. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Radomiu i Twoje przychody w 2023 roku przekroczyły wyznaczony limit, powinieneś zwrócić uwagę na nowe regulacje.

Dlaczego Warto Wybrać Nasze Biuro Rachunkowe w Radomiu?

Jako doświadczone biuro rachunkowe w Radomiu, oferujemy kompleksową obsługę księgową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości, pomagając przedsiębiorcom w optymalizacji kosztów i zwiększaniu efektywności biznesowej.

Jakie Korzyści Niesie ze Sobą Pełna Księgowość?

Pełna księgowość to nie tylko obowiązek, ale również szereg korzyści dla Twojego biznesu. Dzięki precyzyjnemu prowadzeniu ksiąg masz stały dostęp do aktualnych danych finansowych, co ułatwia planowanie budżetu i podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Podsumowanie

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Radomia i Twoje przychody przekroczyły 9 218 200 zł w roku 2023, skontaktuj się z nami. Nasze biuro rachunkowe oferuje profesjonalną obsługę, dostosowaną do nowych regulacji. Z nami Twoja firma będzie zawsze na bieżąco z obowiązującymi przepisami, a Ty będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Biuro rachunkowe Radom
Księgowość Radom

Czym zajmuje się Kancelaria Rachunkowo - Prawna GESTOR?

Jesteśmy biurem prawno - rachunkowym zatrudniającym wielu specjalistów, posiadających kompetencje zarówno w zakresie prowadzenia pełnej księgowości jak i doradztwa prawnego i gospodarczego. Zachęcamy do współpracy wszystkich wymagających klientów, którzy poszukują solidnego partnera na ścieżce budowania swojego biznesu.Tagi :