G E S T O R

Ładowanie

POLITYKA PRYWATNOŚCI BIURA RACHUNKOWEGO GESTOR W RADOMIU

Strona główna Polityka Prywatności Gestor Radom

Wprowadzenie

Szanujemy Twoją prywatność i zobowiązujemy się do ochrony Twoich danych osobowych. Niniejsza polityka prywatności ma na celu wyjaśnienie, w jaki sposób zbieramy, przetwarzamy i chronimy Twoje dane osobowe w związku z korzystaniem przez Ciebie z naszej strony internetowej.

Jakie dane osobowe zbieramy

Możemy zbierać różne rodzaje danych osobowych od użytkowników naszej strony internetowej, w tym:

Dane identyfikacyjne, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adres zamieszkania.

Informacje o usługach, z których korzystasz w naszym biurze rachunkowym.

Dane dotyczące Twojej aktywności na naszej stronie internetowej, takie jak logi serwera, adresy IP, przeglądarka internetowa, system operacyjny oraz informacje o czasie spędzonym na naszej stronie.

Informacje zbierane za pomocą plików cookies i podobnych technologii śledzenia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Cookies.

Cel zbierania danych

Zapewnienia odpowiedniego świadczenia usług rachunkowych.

Obsługi klienta i udzielania odpowiedzi na Twoje zapytania.

Udoskonalania naszych usług i dostosowywania ich do Twoich potrzeb.

Wypełnienia obowiązków prawnych i regulacyjnych.

Przetwarzanie danych osobowych

Przetwarzamy Twoje dane osobowe wyłącznie w celach określonych powyżej i tylko w zakresie niezbędnym do realizacji tych celów. Nie będziemy przetwarzać Twoich danych osobowych w sposób niezgodny z prawem.

Udostępnianie danych osobowych

Nie udostępniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody, chyba że jest to konieczne w celu wykonania naszych usług lub wypełnienia obowiązków prawnych.

Bezpieczeństwo danych

Podjęliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby chronić Twoje dane osobowe przed utratą, nieuprawnionym dostępem, zmianą lub rozpowszechnianiem. Stosujemy zabezpieczenia, takie jak szyfrowanie danych, dostęp ograniczony do upoważnionych pracowników oraz regularne audyty bezpieczeństwa.

Prawa użytkowników

Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usuwania, ograniczania przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Aby skorzystać z tych praw, prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@gestorpodatki.pl

Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie. Aktualna wersja polityki będzie dostępna na naszej stronie internetowej, a wszelkie zmiany będą obowiązywać od momentu opublikowania.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności lub przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt na adres e-mail [Adres e-mail kontaktowy] lub za pośrednictwem innych dostępnych metod kontaktu podanej na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy za zaufanie i korzystanie z naszych usług.

Czym zajmuje się Kancelaria Rachunkowo - Prawna GESTOR?

Jesteśmy biurem prawno - rachunkowym zatrudniającym wielu specjalistów, posiadających kompetencje zarówno w zakresie prowadzenia pełnej księgowości jak i doradztwa prawnego i gospodarczego. Zachęcamy do współpracy wszystkich wymagających klientów, którzy poszukują solidnego partnera na ścieżce budowania swojego biznesu.