G E S T O R

Ładowanie

O Naszych usługach

Istniejemy po to aby wspierać przedsiębiorców w ich problemach z biurokracją

Pełna księgowość

Oferujemy uproszczoną oraz pełną księgowość dla spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.Kadry i płace

Rozliczamy pracowników, składamy deklaracje do ZUS oraz zajmujemy się kwestiami ubezpieczeniowymi w przedsiębiorstwach.Podatki

Wspieramy przedsiębiorców w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania oraz w sporządzaniu m.in. dokumentacji do Krajowej Informacji Skarbowej. Pomagamy w przypadku kontroli skarbowych i podatkowych.

Doradztwo finansowe i gospodarcze

Sporządzamy biznesplany i analizy. Oceniamy wydolność przedsiębiorstw na podstawie analitycznych założeń. Pomagamy w sporządzaniu studiów wykonalności i analiz finansowych do kredytów.

Dotacje

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych i krajowych. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w pozyskaniu środków nawet dla Okręgowej Rady Adwokackiej. Znamy meandra sporządzania wniosków o dofinansowanie.

Restrukturyzacje i upadłości

Jeżeli Twoja firma nie jest w stanie poradzić sobie z zadłużeniem, jesteśmy w stanie pomóc wyjść jej z długu przy pomocy skutecznie przeprowadzonej restrukturyzacji lub upadłości.


Prawo gospodarcze

Czasami nawet w najlepiej prowadzonym biurze rachunkowym niezbędne okazuje się wsparcie prawnika. Kancelaria GESTOR współpracuje ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego.


Rejestracje i przekształcenia

Jesteśmy w stanie w ciągu 48 godzin zarejestrować gotową do działania spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Z sukcesem realizowaliśmy również przekształcenia JDG w spółki z o.o.

NOWOCZESNE BIURO RACHUNKOWO - PRAWNE

Wprowadzamy spółki i jednoosobowe działalności gospodarcze w świat nowoczesnego i korzystnego biznesu.

Tworzymy nowy standard prowadzenia rachunkowości dla naszych klientów, łącząc jednocześnie wiedzę z zakresu księgowości, prawa, podatków oraz finansów. Współpracując z kancelarią GESTOR zauważysz, że dla nas liczy się przede wszystkim dobro klienta a nie instytucji państwowych, stosujących presyjne strategie wobec przedsiębiorców.

Bezpłatna konsultacja
Dlaczego My?

Jesteśmy biurem z wieloletnim doświadczeniem.

W ciągu lat doskonaliliśmy nasze umiejętności, śledziliśmy zmieniające się przepisy podatkowe i rozwijaliśmy nowoczesne narzędzia, aby być na bieżąco z wymaganiami rynku. Nasza praca opiera się na zaufaniu, rzetelności i profesjonalizmie, co sprawia, że nasi klienci czują się pewnie, wiedząc, że ich sprawy finansowe są w najlepszych rękach.

Wiedza prawno-podatkowa

Wszyscy nasi pracownicy posiadają wiedzę prawną w zakresie podatków i prawa gospodarczego.

Atrakcyjne stawki

W ramach jednej umowy otrzymasz wiele usług, których próżno szukać w standardowych umowach na prowadzenie księgowości.

Szybkość działania

W przypadku problemów reagujemy natychmiast, starając się jak najszybciej pomóc naszym klientom.

10+

Lat
doświadczenia

FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Sprawdź o co najczęściej pytają nas nasi klienci

Potrzebna księgowa? Zadzwoń!

515 192 599


Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, po zmianach, które nastąpiły po wprowadzeniu Nowego Polskiego Ładu, może być nawet bardziej korzystnym podatkowo rozwiązaniem niż jednoosobowa działalność gospodarcza. Wynika to z tego, że aktualnie rząd wprowadził "ukryty" podatek dochodowy w postaci dodatkowej kwoty płaconej do ZUS od dochodu w ramach składki zdrowotnej. Taka składka nie odkłada nam się "na emeryturę", po prostu nam wyparowuje. Z racji tego, że spółka z o.o. to byt isniejący niejako na papierze, nie musi odprowadzać składki zdrowotnej (pod pewnymi warunkami) co pozwala zaoszczędzić przedsiębiorcom znaczne kwoty pieniędzy miesięcznie.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością płaci ZUS za osoby zgłoszone do ZUS z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych. Dopóki nie zostanie zgłoszony pracownik, lub członek zarządu sam nie zgłosi swojej osoby do ZUS w związku z pobieranym wynagrodzeniem, spółka nie płaci ZUS.

Odradzamy takie rozwiązanie. ZUS może zakwestionować taką spółkę jako typową dla spółek prawa handlowego i "ozusować" taki podmiot.

W zależności od tego czy zakładamy ją u notariusza czy przez internet - od 24 godzin do nawet kilku miesięcy. Nasza kancelaria jest jednak w stanie zarejestrować spółkę nawet do 48 godzin każdorazowo.

Co do zasady długi prywatne nie przechodzą na spółkę, komornik nie może więc zająć majątku spółki w związku z długami osobistymi. Tak samo długi spółki nie przechodzą na udziałowców. Są co prawda wyjątki od reguły i zarzad spółki może w pewnych okolicznościach ponosić odpowiedzialność za jej zobowiązania.

To zależy od charakteru firmy. W niektórych przypadkach spółka z o.o. nie będzie dobrym rozwiązaniem np. gdy mamy do czynienia z tak zwanymi "wolnymi zawodami" na atrakcyjnej stawce zryczałtowanego podatku dochodowego. W niektórych przypadkach prowadzenie działalności w formie spółki nie będzie również możliwe ze względu na ograniczenia wynikające z przepisów.

Świadczymy usługi typowe dla biura rachunkowego, które dodatkowo uzupełniamy o takie świadczenia jak pomoc prawną, dotacje, doradztwo gospodarcze, doradztwo finansowe, optymalizację kosztów podatkowych, restrukturyzacje, przekształcenia i upadłości.

Tak. Jesteśmy bardzo elastyczni. Istnieje możliwość skorzystania z nawet pojedynczej usługi.

Tak. Zatrudniamy wielu multispecjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować tak szerokie spektrum usług.

W zależności od wybranej formy współpracy ceny mogą się różnić, jednak nawet w przypadku wybrania kompleksowej obsługi ceny nie odstają od typowych cen za prowadzenie standardowej księgowości. Jest to możliwe dzięki zatrudnianiu wysokiej klasy multispecjalistów na miejscu u nas w biurze.

Nie. Chcemy konkurować zakresem i ilością świadczonych usług w ramach standardowych cen rynkowych.

Jesteśmy w stanie dostosować się do naszych klientów. Jeżeli zostanie przedstawiona umowa z aktualnym biurem oraz klauzulą dotyczącą okresu wypowiedzenia, będziemy w stanie wynegocjować dla klienta cenowo atrakcyjne rozwiązanie, które sprawi że odejście ze starego biura będzie mniej dotkliwe finansowo. Dodatkowo współpraca z naszym biurem może szybko zwrócić ten koszt w trakcie roku.

Przede wszystkim już na początku współpracy poszukujemy sposobów na zmniejszenie obciążeń podatkowych w Twojej firmie. Następnie w trakcie roku podatkowego, dzięki współpracy z wieloma specjalistami, odciążymy Twoją firmę, która nie będzie ponosiła kosztów wielu zróżnicowanych usług, niedostępnych w typowym biurze rachunkowym.

Umowę możemy zawrzeć papierowo u nas w biurze, zdlanie za pośrednictwem umowy wysyłanej zakontraktowanym u nas kurierem lub zdalnie - elektronicznie, za pośrednictwem podpisu elektronicznego EPUAP lub podpisu AUTENTI gdzie wystarczy potwierdzenie zawarcia umowy drogą mailową i przez kliknięcie linku/hiperłącza.
Opinie

Opinie naszych klientów

Staramy się jak najlepiej świadczyć usługi księgowe i prawne dla firm.

Pani Marianna
Właścicielka firmy jednoosobowej

Kancelaria GESTOR pozwoliła mi już w pierwszych trzech miesiąciach współpracy, zaoszczędzić kwotę 12 tys. złotych dzięki sprawnie przeprowadzonej optymalizacji kosztów podatkowych i ubezpieczeniowych.

Pan Piotr
Właściciel nowej firmy

Poprosiłem kancelarię GESTOR o sporządzenie wniosku o dofinansowanie na otwarcie firmy. Nie zażądali ode mnie wynagrodzenia jeżeli zechcę zostać klientem kancelarii po uzyskaniu dotacji. Środki otrzymałem po miesiącu, była to kwota 30 tysięcy złotych. To bardzo uczciwe podejście ze strony GESTOR dlatego do dziś jestem ich zadowolonym klientem.

Pan Rafał
Właściciel lokalnej spółki

W ramach współpracy z GESTOR, biuro zaproponowało mi napisanie wniosku o dotację z Lokalnej Grupy Działania. Dzięki ich wsparciu otrzymałem prawie 300 tysięcy złotych dotacji na rozwój mojego przedsiębiorstwa.

Pan Karol
Właśiciel spółki z o.o.

W ramach zawartej umowy poprosiłem GESTOR o sporządzenie dokumentów finansowych do kredytu inwestycyjnego. GESTOR sporządził wszystkie dokumenty z najwyższą starannością a moja spółka otrzymała 900 tysięcy kredytu na rozbudowę nieruchomości.

Pan Marcin
Właściciel firmy jednoosobowej

Do kancelarii GESTOR przyszedłem z niemałymi problemami na głowie. Musiałem uporać się z kontrolą podatkową w sytuacji, gdy poprzednie biuro pozostawiło mi spory bałagan w papierach. Na szczęście po przeprowadzonym audycie oraz przeprowadzeniu stosownych wyjaśnień do oragnów podatkowych udało się przetrwać kontrolę bez szwanku.

Kontakt

Poszukujesz księgowej? Zadzwoń lub napisz!

Zaufali nam